Úklid domácnosti Plzeň


úvodní » Úklid a úklidové služby » Úklid domácnosti


Nezávazná poptávka [skrýt]

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám nabídku konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

Úklid domácnosti provádíme jak strojově, tak i ručně a to dle přání zákazníka. Zajistíme tak největší spokojenost a kvalitu úklidů. Použitím nejmodernějších, kvalitních a profesionálních strojů a kvalitních čisticích prostředků, šetrných k životnímu prostředí zajistíme kvalitně odvedenou práci k Vaší největší spokojenosti.

Provádíme jak jednorázové úklidy, tak pravidelné týdenní či měsíčníúklidy po rekonstrukci, úklidy po malování, vánoční a další. Úklid může být jak kompletní, tak s určitým zaměřením na okna, koupelnu, toaletu, kuchyňskou linku, utření prachu nebo jen luxování a vytření. Je možné provést také pouze pomocí nenásilného parního čištění.

Více informací naleznete v ceníku nebo nás prosím kontaktujte.

 

Úklid bytů

Úklid bytů provádíme dle přání zákazníka - jednorázově nebo pravidelně. Máte po rekonstrukci nebo po malování a nechce se Vám již uklízet? Nevadí, za velice příznivou cenu Vám uklidíme Váš byt - jak strojově, tak i ručně a to dle Vašeho přání. Zajistíme tak největší spokojenost a kvalitu úklidu. 

Více informací

Úklid domu

Úklid rodinných domů je obdobný jako úklid domácností a bytů a navíc je doplněn o úklid zahradygaráže čivenkovního sezení a bazénů. Zároveň Vám zajistíme sekání trávy, hrabání listí či jiné zahradnické práce..

Více informací

[Přeskočit navigaci]

Aktuality

Čištění automobilu během noci

03.03.2014

 Čištění automobilu během noci

Pokud potřebujete Váš automobil každý den, nabízíme Vám jako jediní v Plzeňském kraji čištění během noci, když vy v klidu spíte. Toto čištění je bez příplatku a jen za cenu programu.

více

Více aktualit

© Všechna práva vyhrazena uklizenozavas.cz - Úklidové služby Plzeň

Tvorba levných webových stránek Plzeň