Ruční mytí aut Plzeň


úvodní » Mytí a čištění aut » Ruční mytí aut Plzeň


Nezávazná poptávka [skrýt]

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám nabídku konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

Naše firma VRM Service preferuje zásadně ruční mytí vozidel, bez použití kartáčových mycích linek. Zaručujeme Vám a Vašemu automobilu ten nejlepší servis.

  • První způsob mytí provádíme houbou a speciální mycí rukavicí za použití několika druhů speciálních autošampónů tak, aby mytí co nejlépe vyhovovalo stáří a kvalitě laku Vašeho automobilu.
  • Je důležité i čištění interiérů aut Plzeň.
  • Druhým způsobem absolutně neagresivního mytí je nanesení speciální aktivní pěny a opláchnutí tlakovou vodou. Tento způsob je velice oblíbený u majitelů nových aut.
  • Zajišťujeme také leštění laku a to jak nových, tak starých a zašlých.
  • Rozleštíme drobné škrábance od větví, klíčů a nehtů u zámků dveří.
  • Kompletně renovujeme exteriér Vašeho automobilu, provádíme voskování pomocí nanovosků. Impregnujeme a konzervujeme pneumatiky. Provedeme kompletní ošetření a leštění hliníkových kol i plechových disků.
  • Samozřejmostí je i ošetření a renovace všech plastů, chromových a gumových částí exteriéru Vašeho automobilu a to pouze za použití špičkových přípravků.     

Více informací naleznete v ceníku nebo nás prosím kontaktujte

 

Jsme partnerem úklidové skupiny uklizenozavas.cz, více si můžete přečíst v kategorii ruční mytí aut.   úklidová firma Plzeň

[Přeskočit navigaci]

Aktuality

Čištění automobilu během noci

03.03.2014

 Čištění automobilu během noci

Pokud potřebujete Váš automobil každý den, nabízíme Vám jako jediní v Plzeňském kraji čištění během noci, když vy v klidu spíte. Toto čištění je bez příplatku a jen za cenu programu.

více

Více aktualit

© Všechna práva vyhrazena uklizenozavas.cz - Úklidové služby Plzeň

Tvorba levných webových stránek Plzeň