Mytí a čištění aut Plzeň


úvodní » Mytí a čištění aut


Mytí a čištění aut

Nezávazná poptávka [skrýt]

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám nabídku konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

Důkladné čištění a mytí aut probíhá pouze ručně a proto je za použití neagresivních a ekologických čistících prostředků nejšetrnější právě k Vašemu vozu.

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut

Preferujeme zásadně ruční mytí vozidel, bez použití kartáčových mycích linek. Zaručujeme Vám a Vašemu automobilu ten nejlepší servis. Rozleštíme škrábance, zrenovujeme plasty, vyleštíme lak..

Více informací

Čištění interiérů aut

Čištění interiérů aut

Provádíme kompletní čištění interiéru osobních, dodávkových i nákladních automobilů. Používáme ty nejmodernější přípravky a zařízení. Vyčistíme a obnovíme zašlé plasty, kožené prvky interiéru, textilie, gumy i skla..

Více informací

Ceník

Nabízíme zajímavé čistící programy pro interiér exteriér nebo kompletní čištění  již od 399 Kč. Potřebujete individuální program čištění? U nás to není problém! Pro Váš automobil si můžeme přijet a vyčištěný Vám ho vrátíme zpět a to i během noci.  

Více informací

Poptávka

Čištění interiérů aut Plzeň. Pokud máte jakýkoliv dotaz, požadavek či poptávku, napište nám buď přes kontaktní adresář nebo přes jakýchkoliv z našich kontaktů. Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz. Nezávazná poptávka [skrýt] Nezávazná poptávka Potřebujete...

Více informací

[Přeskočit navigaci]

Aktuality

Čištění automobilu během noci

03.03.2014

 Čištění automobilu během noci

Pokud potřebujete Váš automobil každý den, nabízíme Vám jako jediní v Plzeňském kraji čištění během noci, když vy v klidu spíte. Toto čištění je bez příplatku a jen za cenu programu.

více

Více aktualit

© Všechna práva vyhrazena uklizenozavas.cz - Úklidové služby Plzeň

Tvorba levných webových stránek Plzeň